OKNA W 48h !!!
Loading
http://www.expresokna.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/transport_48h_962gk-is-89.jpglink
http://www.expresokna.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/lewandowski_962_2gk-is-89.jpglink

Producent drzwi oraz okien PCV, aluminiowych i przeciwpożarowych

Częste pytania

  
 • Jaka jest różnica między drzwiami ciepłymi a zimnymi?? +

  Drzwi tzw ciepłe stosuje się na ogół jako zewnętrzne które muszą mieć wysoką izolacje cieplną, natomiast drzwi tzw. zimne to drzwi w większości wewnętrzne gdzie nie potrzebujemy wysokiej izolacji cieplnej.
 • 
 • Co to oznacza że drzwi są zgodne z przepisami?? +

  Minimalna według przepisów szerokość światło przejścia wynosi 900 mm, natomiast wysokość 2000 mm. Poniżej tych wartości drzwi nie są zgodne z przepisami.
 • 
 • Jakie wymiary musi spełniać przestrzeń montażowa względem drzwi?? +

  Musi być minimum 3 cm szersza oraz 2 cm wyższa od montowanych drzwi.
 • 
 • Jaką wysokość ma próg?? +

  Próg drzwi posiada wysokość 13 mm.
 • 
 • Co to oznacza że szyba jest bezpieczna?? +

  Szyba bezpieczna w oknach i drzwiach posiada w swojej konstrukcji specjalną folie, dzięki czemu niweluje możliwość uszkodzenia ciała.
 • 1

DRZWI ALUMINIOWE - W POGONI ZA POSTĘPEM

Stolarka drzwiowa tak jak inne dziedziny naszego życia wraz z pędzącym postępem technologicznym i potrzebami użytkowników przeszła swoistą metamorfozę. Jesteśmy coraz bardziej wymagający, ale i świadomi własnych potrzeb. Wciąż i wciąż poszukujemy nowoczesnych i funkcjonalnych inspiracji wnętrzarskich, które cieszą oko oryginalnym dizajnem nie burząc dotychczasowej harmonii wnętrz. Chętniej angażujemy się w aranżację wnętrz zapraszając do domu sprawdzone i w pełni elastyczne rozwiązania.

DRZWI ALUMINIOWE - OGROM OPCJI I ROZMAITYCH KONFIGURACJI

Niebywała elastyczność i różnorodność oferty systemów aluminiowych przekonała wielu wymagających inwestorów. Decydując się na drzwi aluminiowe możemy samodzielnie określić nasze potrzeby co do sposobu otwierania drzwi (drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi otwierane do środka, drzwi podnośno-przesuwne manualnie lub ręcznie), kolorystyki oraz ich przeznaczenia (drzwi aluminiowe ciepłe, zimne, drzwi przeciwpożarowe) ze względu na parametry termoizolacyjne.
Nasze drzwi aluminiowe produkujemy na bazie na atestowanych i certyfikowanych profili ciepłych (MB-59S, MB-70, MB-77HS, MB-86), zimnych (MB-45, MB-45D, MB-77HS) oraz przeciwpożarowych (MB-78EI) marki Aluprof.


SYSTEM ALUMINIOWY - WIELE KOMBINACJI

Gotowe nowoczesne systemy aluminiowe dały początek nowej epoce stolarki otworowej i fasadowej, a drzwi aluminiowe szybko wkradły się w łaski zarówno właścicieli biurowców, budynków użyteczności publicznej jak i prywatnych domków jednorodzinnych.
Różnorodność systemów aluminiowych daje nieograniczone kombinacje - w ramach jednego systemu jesteśmy w stanie stworzyć wiele rodzajów okien i drzwi oraz ich połączeń w formie nowoczesnych i eleganckich ścianek działowych, fasad aluminiowych czy ogrodów zimowych itd. Dlatego już na etapie wyboru odpowiedniego systemu warto sprawdzić jego szczegółowe parametry oraz przeznaczenie (stolarka ciepła, stolarka zimna, budownictwo pasywne, energooszczędne).
Drzwi aluminiowe w ramach systemów ciepłych i zimnych wykonujemy samodzielnie dbając o jak najkrótszy czas realizacji Twojego zamówienia - dla standardowej kolorystyki 48h a w pozostałych przypadkach termin realizacji wynosi 3-5 dni.

DRZWI ALUMINIOWE - NAPRZECIW NOWOCZESNOŚCI

Połączenie aluminium z dużym przeszkleniem tworzy swoisty klimat nowoczesności, który nie ingeruje w harmonijny wystrój wnętrza.  Drzwi aluminiowe świetnie prezentują się w każdym "systemie" podkreślając walory zewnętrzne (drzwi aluminiowe ciepłe) i prestiż (drzwi aluminiowe zimne, ścianki działowe) każdego budynku, do którego zostały zaproszone.

DRZWI ALUMINIOWE - W POGONI ZA ŚWIATŁEM

Zastosowanie aluminium w stolarce okienno-drzwiowej otworzyło drogę ku dużym przeszkleniom fasadowym, elewacyjnym oraz instalacjom typu indoor. System aluminiowy i jego kolejne odsłony jako konstrukcja bardzo mocna i stabilna szybko zdetronizowała inne alternatywne materiały (drewno, PVC), które na chwilę obecną mimo sporych chęci nie są w stanie udźwignąć ciężaru dużych i eleganckich przeszkleń. Duże przeszklenia magnetyzują - działają jak wielkie panoramy zapewniając nieograniczony widok na otaczającą nas przestrzeń.

 

Instrukcja montażu i regulacji aluminiowych zawiasów 2-skrzydełkowych Jocker:
Instrukcja montażu i regulacji aluminiowych zawiasów 3-skrzydełkowych Jocker: